Layer_51

O nas

Galliot Marine Design

Nasza firma powstała w 1999 roku w Gdańsku - naturalnym centrum polskiego przemysłu morskiego i stoczniowego. Dzięki naszej ścisłej współpracy z Politechniką mamy dostęp do nowych osiągnięć technologicznych i możliwość rekrutacji najbardziej utalentowanych młodych inżynierów.

Rozwój

Galliot Marine Design

Usługi oferowane przez naszą firmę ewoluowały od łodzi motorowych, motorowodnych, rekreacyjnych i specjalnych, przez całą gamę statków handlowych, aż po najbardziej wymagające mega jachty i konstrukcje morskie.

 

Nasi inżynierowie to globalnie zorientowani eksperci, skoncentrowani na pracy zespołowej i ścisłej współpracy między projektantami i praktykami. Jesteśmy na czasie - niezależnie od tego, czy chodzi o rozwój technologii jak i nowe materiały i struktury. Wierzymy i praktykujemy ciągły rozwój metod projektowania oraz filozofii projektowych.

2-layers

20

Lat
doświadczenia

+80

Ukończonych 
projektów

35

Doświadczonych
inżynierów

15

Projektów
specjalistycznych

7

Profesjonalnych
systemów

Jak rozwiążemy Twój problem ?

Nasze projektowe ABC!

Analiza Twoich potrzeb
Burza mózgów
Całościowe rozwiązanie

Wspieramy MOTOSPORT

Jesteśmy jednym z głównych Partnerów AF Racing Ducati Toruń.

 

Zawodnicy AF Racing Ducati Toruń, Daniel Blin i Mateusz Hulewicz, zaliczyli bardzo udany występ w ubiegłorocznym sezonie Motocyklowych Mistrzostw Włoch - CIV. W klasyfikacji generalnej całego sezonu Daniel Blin uplasował się na 18, a Mateusz Hulewicz na 19 pozycji. Trzeba tu jednak wyraźnie podkreślić, że toruńska ekipa starty w mistrzostwach Włoch rozpoczęła dopiero od trzeciej rundy cyklu. Gdyby nie to miejsca obu młodych kierowców z pewnością byłyby jeszcze wyższe.

motorcycle-2756946_640

Adres

Kaprów 3A/37, 80-316 Gdańsk

Telefon

(+48) 798 388 988

E-mail

office@galliot.pl

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Napisz na praca@galliot.pl