Dokumentacja koncepcyjna

Galliot Marine Design od wielu lat realizuje projekty koncepcyjne. Nasi inżynierowie, bazując na swoim doświadczeniu, są w stanie opracować szerokie spektrum koncepcyjnej dokumentacji projektowej,rozpoczynając od stadium wykonalności przez wstępną koncepcję projektową, opis techniczny na GA i obliczeniach statecznościowych kończąc.

Layer_52

Dokumentacja klasowa

Dzięki dotychczas zrealizowanych projektom, mamy doświadczenie,  w opracowywaniu dokumentacji klasowej pod nadzorem wiodących towarzystw klasyfikacyjnych, działających w branży okrętowej. Dokumentację klasową, możemy przygotować zarówno w systemach 3d, które mogą posłużyć jako baza dla dokumentacji warsztatowej jak i w systemach 2d.

BASIC_DESIGN_ICON

Dokumentacja warsztatowa

Dokumentacja robocza przygotowywana jest w ścisłej współpracyz klientem aby w całym zakresie spełniała jego wymagania. W tym celu korzystamy z preferowanego przez klienta systemu CAD / CAM (NUPAS, AVEVA). Bazując na modelu tworzymy komplet niezbędnych dokumentów wg potrzeb zamawiającego. W ramach obsługi produkcyjnej możemy zaoferować również wykonanie dokumentacji zdawczej oraz nadzory autorskie.

Layer_53
Layer_51

O nas

Galliot Marine Design

Nasza firma powstała w 1999 roku w Gdańsku - naturalnym centrum polskiego przemysłu morskiego i stoczniowego. Dzięki naszej ścisłej współpracy z Politechniką mamy dostęp do nowych osiągnięć technologicznych i możliwość rekrutacji najbardziej utalentowanych młodych inżynierów.

O nas

20

Lat
doświadczenia

+80

Ukończonych 
projektów

35

Doświadczonych
inżynierów

15

Projektów
specjalistycznych

7

Profesjonalnych
systemów

Jak rozwiążemy Twój problem ?

Nasze projektowe ABC!

Analiza Twoich potrzeb
Burza mózgów
Całościowe rozwiązanie

Adres

Kaprów 3A/37, 80-316 Gdańsk

Telefon

(+48) 798 388 988

E-mail

office@galliot.pl

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Napisz na praca@galliot.pl